Realizacje

W ciągu ponad 20 lat działalności Konsbud Audio zaprojektował systemy technologii sceny i wyposażył w sprzęt liczne instytucje kultury w Polsce. Wśród realizacji z ostatnich lat wymienić można m.in. Teatr Narodowy w Warszawie, teatry w Kaliszu, Warszawie, Białymstoku, Gnieźnie, Opolu, teatry muzyczne w Gdyni, Wrocławiu, Warszawie, Chorzowie i Łodzi, filharmonie w Gdańsku, Szczecinie, Lublinie, a także akademie muzyczne w Poznaniu i Gdańsku, opery we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku oraz Muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli. Z uwagi na szeroką wiedzę i bogate doświadczenie powierzono nam również wykonanie kompletnej instalacji i integracji systemu elektroakustycznego, sieci cyfrowej audio, systemu wizyjnego, multimedialnego, interkomowego oraz systemu kinotechniki w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu. Nasza firma była też odpowiedzialna za realizację systemów technologii sceny i nagłośnienia w największych w Polsce halach sportowo-widowiskowych – Tauron Arena w Krakowie i ERGO ARENA na granicy miast Gdańska i Sopotu, a także w Gorzowskim Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonii Gorzowskiej orazsali widowiskowo-edukacyjnej Europejskiego Centrum Promocji Kultury Regionalnej i Narodowej Matecznik-Mazowsze w Karolinie-Otrębusach.

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A. W ostatnich latach Polskie Radio w Warszawie oraz regionalne rozgłośnie w Katowicach, Białymstoku, Szczecinie i Rzeszowie dokonały modernizacji swoich studiów nagraniowych, emisyjnych i produkcyjnych w oparciu o projekty naszych specjalistów oraz sprzęt, który dostarczyliśmy i skonfigurowaliśmy. Do naszych największych osiągnięć należy m.in. wieloetapowy proces cyfryzacji Polskiego Radia S.A. polegający na zastępowaniu analogowych systemów technologicznych nowoczesnymi urządzeniami, pracującymi w standardach cyfrowych, przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych sieci cyfrowych, konsolet i routerów firm DHD i Stage Tec. Konsbud Audio zbudował w Telewizji Polskiej S.A. cyfrową sieć dźwiękową Nexus, łączącą studia produkcyjne z konsoletami Aurus i Centralną Aparaturą Emisyjną. Wyposażyliśmy również wszystkie wozy transmisyjne TVP w konsolety produkcji firmy Stage Tec.

 realizacje: Sale koncertowe i widowiskowe Sale koncertowe i widowiskowe realizacje: Hale sportowe i wielofunkcyjne Hale sportowe i wielofunkcyjne realizacje: Teatry Teatry
realizacje: Centra kultury Centra kultury realizacje: Sale konferencyjne Sale konferencyjne realizacje: Muzea, uniwersytety, kluby i inne Muzea, uniwersytety, kluby i inne
realizacje: Rozgłośnie radiowe Rozgłośnie radiowe realizacje: Stacje telewizyjne Stacje telewizyjne
 

Konsbud Audio zaprojektował nagłośnienie i wyposażył w sprzęt liczne teatry, sale koncertowe i widowiskowe.

 
 

Zaufało nam wiele rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym Polskie Radio S.A. i TVP S.A

 
 

Zainstalowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy pracuje w najbardziej prestiżowych instytucjach w naszym kraju: BCC, Senacie,  NSA.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą referencyjną.